VSE SE DA!!!

V Vrtcu Kočevje je danes posijalo sonce, mavrično . Obiskali so nas učenci in učitelji osnovne šole Ljubo Šercer Kočevje ter nam pripravili pester kulturni program. Tako smo si lahko ogledali »parado plesov od valčka do srbskega kola, poslušali glas harmonike. Zapel nam je pevski zbor, doživeli smo pravo baletno predstavo, uživali v nastopu Mačka Murija ter se  zgubili v svetu pravljic. V avli  enote Čebelice je bilo živahno, plesno, glasno, prijetno, vznemirljivo, nagajivo  in čarobno.

Hvala  OŠ Ljubo Šercer: vsem in vsakemu posebej. Aplavz je preskromno dejanje, ki smo vam ga lahko podarili. Navdušeni smo bili tako majhni kot veliki.

Še en dokaz, da ja lahko življenje v lokalni  skupnosti, ne glede na to kdo smo, koliko smo stari in  od kod prihajamo  vzajemno, da se lahko učimo drug od drugega, in kot pravi slogan nastopajočih, res je: Vse se da…..!!!!

                                     

Skip to content