TEDEN OTROKA V ENOTI BRLOGEC

Teden otroka je potekal od 03.10.- 09.10.2022. Osrednja tema je bila *Skup se mava dobr*.

V enoti Brlogec je skozi celoten teden dišalo po jesenskih dobrotah. Odvijal se je kulinarični teden. Tako je zadišalo po pečenih bučah, korenju, krompirju ter kostanju. Pripravljali smo tudi smutije, palačinke z bučo in vaflje.

Otrokom so bile ponujene še različne dejavnosti. Ustvarjali smo drevo prijateljstva in odšli na ogled najstarejšega kostanja v mestu (skupina Miške), najstarejši Medvedki so spoznavali otroke sveta ter obiskali prijatelje v enoti Čebelica.

Skupaj se imamo dobro vse dni v letu!

Ker pa slike povedo več kot 1000 besed si oglejte kolaž fotografij.

 

Zapisala: Jasna Štante Pranjić

Fotografije: Jasna Štante Pranjić, Sonita Majerle, Nataša Klun, Alenka Črnkovič

Skip to content