SLOVO MALIH MATURANTOV

V četrtek, 16. 6. 2022 smo se tudi v naši mali enoti poslovili od treh malih maturantov, ki bodo v jeseni veselo zakorakali v šolo. V ličnih majicah in z maturantsko kapo na glavi, so ob veseli koračnici prikorakali na igrišče vrtca kjer so jih z bučnim aplavzom pozdravili starši, dedki, babice, tete, strici in ostali otroci naše skupine. Maturanti so nam nato ponosno zapeli že vsem poznano in tradicionalno maturantsko himno, mi pa smo jima z veseljem pomagali. Sledila je slavnostna podelitev priznanj in praktičnih daril ter skupinsko fotografiranje. V zrak smo nato spustili tri helijeve balone in jim pomahali v pozdrav. Vsi skupaj smo se nato poveselili, zapeli in zaplesali ob prijetni glasbi ter se zabavali z animatorko Saško Rogan. Skupaj smo pričarali veeeelik vulkan želja ter se prepustili zanimivim poslikavam obraza. Tudi na presenečenje nismo pozabili. V igralnici nas je že čakal prijetno ohlajen in okusen sladoled, katerega smo z veseljem pojedli. Dan je minil v prijetnem vzdušju.

   

Skip to content