RAZPIS ZA VPIS V DNEVNI PROGRAM PREDŠOLSKE VZGOJE

 

 

Vpis otrok za šolsko leto 2022/2023 bo potekal od ponedeljka, 7. februarja 2022, do vključno ponedeljka, 21. februarja 2022, na upravi Vrtca Kočevje – enota Ostržek, Cesta na stadion 3, 1330 Kočevje, pri svetovalni delavki.

 

V času razpisa je potrebno upoštevati sledeče ukrepe:

v kolikor je mogoče, vas prosimo, da vlogo za vpis v Vrtec Kočevje izpolnjeno pošljete po pošti, Cesta na stadion 3, 1330 Kočevje, ali na elektronski naslov svetovalna.sluzba@vrteckocevje.si.

– v kolikor boste vlogo za vpis otroka v Vrtec Kočevje prinesli na upravo, predhodno pokličite in se s svetovalno delavko dogovorite glede ure prihoda, pozvonite in vlogo oddate na vratih uprave, obvezno nosite zaščitno masko in upoštevajte PCT pogoj,

– v kolikor boste vlogo vložili osebno na upravi Vrtca Kočevje, lahko to po predhodnem dogovoru storite ob ponedeljkih, torkih in četrtkih od 08.00 – 15.00, ob sredah od 08.00 – 17.00 ter ob petkih od 08.00 – 12.00.

Vlogo za vpis otroka v vrtec dobijo starši na upravi Vrtca Kočevje, na spletni strani Vrtca Kočevje – tukaj.

 

Staršem, ki so vlogo za vpis otroka v vrtec že oddali tekom leta in jim je bila dodeljena šifra, ni potrebno ponovno oddati vloge.

 

S spoštovanjem,

uprava Vrtca Kočevje

Skip to content