PUSTNI SPREVOD, TOREK 13. 2. 2024

Starše, dedke, babice, sestre, bratce, tete in strice vabimo na ogled in spremljavo maškar Vrtca Kočevje, ki se bodo  predstavile na pustni torek, 13. februarja 2024, ob 9.00 na PUSTNEM SPREVODU.

Odvijal se bo po varni poti : od Vrtca Ostržek, se bomo sprehodili čez most proti knjižnici, čez cesto pri Mestni kavarni, po desni strani čez most, mimo Berloga, za staro knjižnico, mimo Fursa, po Ljubljanski cesti po pločniku do prehoda za pešce pri Zavodu za zdravstveno zavarovanje. Tam prečkamo cesto in se vrnemo po isti poti nazaj, mimo enote Brlogec do odra v parku pri srednji šoli Kočevje.

Pridite nas pogledati, veseli vas bomo.

V primeru dežja, bo zabava v vrtcu. Poslali vam bomo kakšno fotografijo.

Archives | OŠ Dragomirja Benčiča - Brkina Hrpelje

 

 

 

 

 

Skip to content