PRIŠLI SO JEŽKI

V sredo, 15. 2. 2023, smo se JEŽKI pridružili enoti Ostržek kot nova polovična skupinica. V prvih tednih uvajanja smo sodelovali že pri pustnem okraševanju.  Izdelali smo pustne maske in se zabavali pri raziskovanju prstnih barv in packanju z njimi. Četudi smo najmlajši v enoti smo se pustno našemili in pomagali preganjati zimo kar iz naše igralnice.

               

 

Ugotovili smo, da je v vrtcu ogromno igrač. Še posebno so nam všeč poganjalčki in magneti. Vsak dan odkrijemo kakšen nov zaboj z igračami in ga raziščemo. Vzgojiteljica nam je pripravila tudi različne vtikanke, ene nam še malo ponagajajo, žogice pa v odprtino vtaknemo kot pravi profesionalci.

                                                                     

  

Obeležili smo tudi prvi rojstni dan v vrtcu.

Se že veselimo vrtčevskih doživetij, ki nas še čakajo.

Vzgojiteljica Tjaša in skupina JEŽKI

Skip to content