OBISK DOBREGA MOŽA PRI METULJČKIH

KO NA NEBU VŽGO SE LUČKE, DEDEK MRAZ NATAKNE SMUČKE, 
BRŽ PRISMUČA SE DO NAS – TO JE NAŠ NAJLEPŠI ČAS.
VSE OTROKE OBDARUJE, STARŠE VSE RAZVESELJUJE,
TO ŽARIJO NAM OČI, KAKOR ZVEZD SREBRNI SIJ.
DEDEK MRAZ NATO HITI ŠE, MED OTROKE V DRUGE HIŠE, 
LE OGLASI SE POVSOD, DEDEK MRAZ IN SREČNO POT!
DANILO GORINŠEK

Tudi skupina Metuljčki je nestrpno in z iskricami v očeh pričakovala dobrega moža in ko se je nenadoma pojavil na vratih igralnice, so se ga otroci iskreno razveselili. Zapeli so mu pesmico, se z njim pogovarjali, malo posedeli v naročju. Dobri mož pa jih je obdaril. Potem se je pa hitro odpravil dalje, saj ga je tisti dan čakalo še mnogo, mnogo otrok. Otroci so ga pospremili vse do vrat in za njim gledali vse, dokler ni izginil za vogalom. Bili so veseli in srečni.

 

Skupina Metuljčki in vzgojiteljici Tanja in Janja vsem otrokom, staršem, bratcem, sestricam, babicam, dedkom … prav vsem želimo vesele praznike predvsem pa SREČNO, ZDRAVO, VESELO IN ČAROBNO LETO 2022.

Skip to content