NOVEMBER PRI ŠKRATKIH

V novembru smo spoznavali poklic: čebelar. Spoznali smo zaščitno opremo, pripomočke in sestavo panja in satnic. Spekli smo medenjake.Naučili smo se tudi peti pesem ČEBELAR in jedli tradicionalni slovenski zajtrk s slastnim medom.

Pogovarjali smo se o strpnosti. Vsak je na listek narisal risbico in ga vrgel v škatlo LEPA BESEDA, LEPO MESTO NAJDE. Nato smo listke žrebali in vsak je povedal nekaj lepega o tistem, ki ga je izžrebal. Igrali smo se igro prijateljstva, naredili smo sklenjen krog in si podajali obroč brez da bi se spustili.

Obiskala nas je tudi medicinska sestra, ki nam je pokazala, kako se prenašajo virusi in kako skrbimo za čiste roke.

Zapadel je tudi prvi letošnji sneg, zato smo naredili tudi prvega snežaka sezone (četudi skromnega).

Zapisale: Tjaša, Ines in Tea

Skip to content