MUCA COPATARICA V SKUPINI ČEBELICE

V mesecu januarja je bila naša osrednja tema: Muca Copatarica. Dnevno smo prebirali in gledali slikanico, ter se o njej pogovarjali. Muca Copatarica (izdelana iz kartona) nas je večkrat obiskala tudi v naši skupini. Z nami se je pogovarjala in preverila, če imamo vsi obuti copate. Skozi celotni mesec smo na to temo veliko ustvarjali: izdelali copate, pobarvali mucino hišo kot tudi naredili muco iz trganke. Skozi igro smo se urili v obuvanju/sezuvanju svojih copat in le-te pospravljali na označena mesta v igralnici. Usvajali smo novo socialno igro: Čigav copat se skriva pod odejo?  Aktivni smo bili tudi gibalno saj smo bili tudi sami muce (jih oponašali, se gibali kot muce,..).

Otroci so skozi celotni mesec spoznali lik muce Copatarice. Preko različnih dejavnosti so usvojili zgodbo.

   

SKUPINA ČEBELICE,

NIKA IN DUNJA

Skip to content