MOJA DRUŽINA – SKUPINA ČEBELICE

Mesec marec smo v skupini Čebelice namenili družini, praznikom in praznovanju rojstnih dni. Družinske fotografije otrok smo nalepili na barvne podloge z motivom hiše in jih obesili na vidno mesto, kjer so se otroci radi zadrževali. Skupaj pa smo se o njih veliko pogovarjali.  Tudi sami smo z našimi spretnimi prstki pobarvali like družine (izdelani iz tršega papirja) in jih pod dežnikom pospremili v pomlad. Ker, je bil mesec marec namenjen družini, povezovanju, izkazovanju naklonjenosti smo spoznali novo gibalno igro – Mi se imamo radi ter  se seznanili z novo pesmijo – Pri nas pa hiško zidamo. Veliko časa smo namenili tudi prosti igri v kotičku kuhinja ter kotičku dom in družina. Skozi celotni mesec smo veliko gibali, opazovali,..Mamice in očke pa smo na njihov dan prijetno presenetili. Izdelali smo jim darila. 21.marca pa smo bili tudi podpora osebam z Downovim sindromom.

Mesec, ki smo ga namenili družinam otrok, strpnosti, spodbujanju interakcij in pozitivnim odnosom je v veliki meri pripomogel k večji povezanosti med otroki, kar je bil tudi eden izmed naših ciljev.

Skupina Čebelice,

Nika in Dunja

Skip to content