MESEC APRIL V SKUPINI ČEBELICE – SPOZNAVAMO PREVOZNA SREDSTVA

V mesecu aprilu smo spoznavali prevozna sredstva. Prevozna sredstva smo si odšli pogledat v živo, nekaj pa smo jih spoznali preko aplikatov. Otroci so se seznanili kje in kdo vozi posamezno prevozno sredstvo. Najbolj jih je navdušil sprehod do železniške postaje kjer smo si ogledali vlak in se skozi njega v notranjosti tudi sprehodili.

Ker je bil v mesecu aprilu SVETOVNI DAN ZEMLJE, smo se v ta namen ozaveščali k pravilnemu ločevanju odpadkov in spoznavali kako ohranjamo naš planet čist.

Pripravili in skuhali smo tudi kompot iz sadja, ki nam je ostal od malice, saj smo na nivoju celotnega vrtca imeli DAN BREZ ZAVRŽENE HRANE. Naši mali kuharji so pripravili čisto pravi kompot, ki so ga nato z veseljem tudi pojedli in popili.

Skupina Čebelice,

Nika in Dunja

Skip to content