JESEN V SKUPINI ČEBELICE

V tem mesecu smo dali poudarek na letni čas jesen. Skozi celotni mesec smo spoznavali jesenske plodove (kostanj, lešnik, koruzo, želod, oreh) se o njih pogovarjali in se z njimi igrali. Otroci so preko igre plodove tipali in jih poimenovali. Izdelali smo tudi košaro katero smo napolnili z jesenskimi plodovi. Otroci so spretno razvrščali na drevo in »gajbice« hruške ter jabolke glede na barvo. Veliko smo bivali in gibali na svežem zraku in tako izkoristili naravo saj nam je ob pihanju vetra  prinesla veliko pisanih jesenskih listkov s katerimi smo polepili naše ježke, ki že krasijo našo garderobo.

Največje navdušenje otrok pa je bila priprava čisto pravega zajtrka in sicer peka zdravih palačink. Otroci so si nadeli predpasnike, kuharske kape in se pridno lotili dela (stresali  sestavine v posodo, mešali,..)

 

 

 

Skupina Čebelice,

Nika in Dunja

 

Skip to content