Izlet skupine Zajčki z vlakom v Ribnico

 

Na koncu šolskega leta sva vzgojiteljici Nataša in Mirjana za otroke iz skupine Zajčki in njihove starše organizirali izlet v Ribnico.

Otroci so z navdušenjem pričakovali vožnjo z vlakom, ki je bila za nekatere od njih prva tovrstna izkušnja. Že na poti do Ribnice je bilo slišati veselo čebljanje in smeh.

Ko smo prispeli v Ribnico, smo se najprej odpravili na otroško igrišče. Tam so se otroci igrali v peskovniku, se lovili, plezali in celo zaplesali. Posladkali smo se s sladoledom, vzgojiteljici pa sva otrokom podarili spominske medalje z njihovimi simboli.

Počasi smo se odpravili proti železniški postaji, kjer smo med čakanjem na vlak peli priljubljene otroške pesmi. Vlak nas je hitro pripeljal nazaj v Kočevje, kjer smo posneli skupinsko fotografijo in s tem zaključili nepozaben izlet.

Hvala vsem staršem za udeležbo, saj sva z njihovo pomočjo otrokom omogočili čudovito izkušnjo, ki se je bodo še dolgo spominjali.

Zapisala in vir fotografij: Nataša in Mirjana

Skip to content