Dejavnosti v skupini Medvedki

Deževni mesec april smo izkoristili za ustvarjanje iz odpadnega materiala. Izdelali smo si svoj instrument – bobenček. Ob igranju nanj smo prepevali že znane pesmi in se naučili novo pesmico o Bobenčku.

Spoznali smo tudi vrste prometa, prometna sredstva in pravila, ki jih moramo upoštevati kot udeleženci v prometu.

Ker pa radi prebiramo slikanice, smo se veliko pogovarjali  in pripovedovali vsebine  za bralnega nahrbtnika.

Kljub redkim sončnim žarkom, ki nas razveseljujejo v deževnih dneh smo imeli čas za delo na vrtu. Spoznavali smo osnovne pripomočke za vrtnarjenje  in sadili semena . V lončke smo posadili fižol in koruzo in z radovednostjo vsakodnevno opazujemo prikazano.

Napisali: vzgojiteljici Anica Žagar in Marija Pogorelec, skupina Medvedki (1-3 let).

 

Skip to content