DAN ODPRTIH VRAT V ENOTI MOJCA

SKUPINA MEDVEDKI:

Tudi v skupini Medvedki smo ustvarjali na temo Muca Copatarica. Pripravili smo kotičke, kjer smo si iz odpadnega materiala izdelali muco, pobarvali in sestavili smo copatek ter iskali pare copat. Imeli smo se zelo lepo, izdelki pa krasijo našo polico v garderobi.

Zapisala: Ana Žagar;  fotografirala: Marija Pogorelec

 

SKUPINA MIŠKE:

Skupina Miške smo skupaj s starši, dedki in babicami barvali in nato pretikali papirnate copatke, krasili copate z lepljenjem barvnih krogcev in si izdelali, na kuhalnici lutko Muce Copatarice. Vse na temo  pravljice naše pisateljice Ele Peroci.

Zapisala: Metka Levec; fotografirala: Mirjana Goljevšček

     

SKUPINA PINGVINI:

V naši skupini smo imeli številčni obisk. K ustvarjanju so se nam pridružili kar dvanajt babic, dedkov in staršev. Skupaj z otroki smo jim pripovedovali kamišjibaj pravljice Moj dežnik je lahko balon. Z aplavzom so nas pospremili k ustvarjalnim delavnicam. Iz časopisnega papirja, vode in mekola smo oblagali velik kartonast dežnik, pretikali rumeno volno in si ustvarli klobuke po domišljiji. Izdelke so gostje odnesli domov, nekaj pa smo jih razstavili po garderobi.

Zapisala: Neja Ritlop ; fotografirala: Nataša Colnar

     

 

 

Skip to content