ČAROBNI DECEMBER

Mesec december je res poln presenečenj, čarobnih dni, toplih besed in lepih dejanj. S prijetno in zanimivo gledališko predstavo – NEKOČ JE BILA, so nas presenetili igralci lutkovno – gledališke skupine vrtca Kočevje. Ja prav uboga je bila ta miška, ki nikakor ni mogla prebrati pravljice ji na koncu z vsemi svojimi prijatelji iz gozda le uspe. Čarobnost praznikov pa si si pričaramo tudi z ustvarjanjem, okrasitvijo enote, plesom in ne boste verjeli- obiskala nas je babica Zima, nas obdarila z »zimskimi piškoti«, z nami zaplesala, zapela in nam obljubila, da nam pošlje nekaj snega. Sedaj pa že hitimo pisat, risat pismo za dobrega moža, ki nas bo obiskal v naslednjih dneh. Ali obišče tudi vas? Mi smo bili zelo pridni, kaj pa vi?

zapisale: Ines, Tea in Nataša

Skip to content