ABRAKADABRA – NAJ SE ZABAVA PRIČNE

V četrtek,27.10.2022 smo se velike in male čarovnice, duhci, buče, pajki,…zbrali pred enoto Čebelica. V otroških očeh je bilo zaznati pričakovanje in veselje. Prižgali smo svečke v lučkah, ki smo jih izdelali v vrtcu. Noč se je zasvetila, pohod se je pričel. Prikorakali smo do glavne ulice, kjer so nas opazili mimoidoči.

Pred enoto Ostržek sta nas pričakali dve veliki buči in nas glasno pozdravili. Na igrišču vrtca pa je bilo videti prav posebno glasno čarovniško vzdušje z porisanimi obrazi otrok in različnimi kostumi velikih in malih. Otroci so se posladkali s sadnimi nabodali prelitimi s čokolado. Z zaposlenimi vrtca in njihovimi starši so od daleč opazovali ogenj.

Otroška glasba jim je zapolnila misli in pričarala lep in prijeten večer.

Nekaj utrinkov:

         

 

Zapisala: Nika Bobek

Skip to content