TEDEN MOBILNOSTI PRI ŠKRATKIH

Ob tednu mobilnosti smo se škratki pogovarjali o prevoznih sredstvih, znakih, pravilih v prometu … Igrali smo se igro vlog – policist in udeleženci v prometu, ob tem smo se zelo zabavali, vsi smo komaj čakali, da prevzememo vlogo policista. Vzgojiteljica nam je z lepilnim trakom izdelala cesto kar na tleh igralnice, po njej smo se vozili z avtomobilčki in postavljaljali prometne znake. Garderobo smo okrasili z ugankami o prometnih sredstvih, rešitve pa smo narisali kar sami. Ali kakšno uganete?

 

Za zaključek tedna mobilnosti, ob dnevu slovenskega športa smo se škratki kot pravi športniki odpravili na pot. Cel teden smo se pripravljali in tekli po igrišču. V petek, 23. 9. 2022, nas je pred vrtcem pričakal šolski kombi, ki nas je odpeljal v Kočevje. In veste kaj smo tam počeli? TEKLI! In dobili smo medalje, poglejte kako smo bili ponosni!

Skip to content