RAZPIS ZA VPIS V KRAJŠI 240 URNI PROGRAM

Vrtec Kočevje objavlja javni razpis  za vpis predšolskih otrok v KRAJŠI PROGRAM!

Krajši program je namenjen otrokom, ki bodo do konca koledarskega leta 2023 dopolnili starost najmanj 5 let in niso vključeni v druge programe vrtca.  Krajši program se bo izvajal v popoldanskem času predvidoma od januarja 2024 do maja 2024, v trajanju 240 ur.  Program je za starše brezplačen, saj je financiran s strani Ministrstva za vzgojo in izobraževanje. Vrtec bo program izvajal, če bo vpisano zadostno število otrok. 

Vpis otrok zainteresiranih staršev bo potekal od 21.9.2023 do 4.10.2023 v vrtcu Kočevje, v pisarni svetovalne službe.  Dodatne informacije dobite pri svetovalnem delavcu Nicku Naredu na telefonski številki 01/8951-731 ali po e-poštnem naslovu: svetovalna.sluzba@vrteckocevje.si

  Vljudno vabljeni!                                          

Skip to content