PRAVLJIČNI BAZAR POVEZANOSTI V KOČEVSKI REKI

V mesecu decembru se vsi prepustimo čarobnosti prihajajočih praznikov in se odenemo v pravljične barve. Tako je v prazničnem duhu v naši mali vasici, 7.12.2023 potekal tudi PRAZNIČNI BAZAR POVEZANOSTI v sodelovanju s krajevno skupnostjo Kočevska Reka.

Vsi prijatelji, vaščani, krajani, starši, stari starši in naši najmlajši, smo poskrbeli za res prijeten vstop v praznični december. V soju lučk, ob spremljavi božične glasbe  in klepeta smo se prepustili toku sproščenega raziskovanja različnih izdelkov, ki so nastali s pomočjo pridnih rok otrok, vzgojiteljev, učiteljev, staršev ter lokalnih izdelovalcev. S prazničnim nastopom pa so za res praznično vzdušje poskrbeli naši najmlajši ŠKRATI in njihovi prijatelji iz šole v Kočevski Reki. Babica zima, Mali jelenček Rudolf, Zima – zima bela….in na koncu še Lučke, lučke – so odmevale se dolgo v naših ušesih in zapojte si še vi!!! LUČKE – LUČKE, DA ZASVETIJO SE TI UČKE, UČKE…

zapisale: Nataša, Ines in Tea

Skip to content