OBVESTILO O PREMESTITVI ENOTE KEKEC V NOVO ENOTO ČEBELICO

Spoštovani starši in otroci enote Kekec!

Približuje se čas počitnic in posledično čas novega vpisa v vrtce ter oblikovanja oddelkov za novo šolsko leto.

Kot ste že seznanjeni, se počasi zaključuje novogradnja enote Čebelica, ki bo združila tako enoto Kekec kot enoto »stare« Čebelice. Tega se v vrtcu Kočevje zelo veselimo, čeprav nas čaka še veliko dela.

Enota Kekec je izmed kočevskih enot najstarejši vrtec. Mnogo generacij je vstopilo v »stavbo« na Reški. Leta in zob časa je hišo načel tako zunaj kot tudi znotraj. V prihodnosti bo služila drugačnemu namenu. In prav je tako.

Vaši otroci bodo zato 1.9.2022 premeščeni v enoto Čebelica.

O tem, kam bodo razporejeni vaši otroci, vas bo obvestila svetovalna služba vrtca in/ali vaši vzgojitelji.

V kolikor bo zaradi nepredvidljivih razlogov kako drugače, vas bomo o tem pravočasno obvestili.

Zato vas sedaj še prisrčno pozdravljamo in želimo prijetne prihajajoče počitnice.

 

 

Irena Robič, ravnateljica

 

Skip to content