NA OBISKU UČENCI IN UČITELJI IZ OŠ LJUBO ŠERCER

Danes so nas obiskali otroci in njihove učiteljice iz OŠ Ljubo Šercer. Poslanstvo učiteljev je vzgajanje in izobraževanje otrok s posebnimi potrebami. Za začetek so se predstavili s himno šole in nadaljevali s plesno glasbenimi točkami, pri čemer smo videli močna področja in napredek vsakega posameznika. Veseli nas, da so se predstavili tudi našim najmlajšim, kar je za  OPP zelo pomembno, gre za vključevanju v širše in ožje socialno okolje.

Zaključili so s pesmijo Življenje je lepo…in kako prav imajo. Tudi nam so ga danes polepšali, tako otrokom kot vzgojiteljem, kajti zelo smo uživali. Bil je čudovit nastop, seveda pa smo se spomnili in videli otroke, ki so bili včasih naši varovanci. S tem smo podoživeli njihovo bivanje v naših vrstah.

Ob tem bi se jim zahvalili in jim zaželeli uspešno šolanje tudi v prihodnje hkrati pa se veselimo že njihovega ponovnega obiska.

Zapisala: Mojca Šterbenc

    

Vir fotografij: Nika Bobek

Skip to content