Mačkarada Vrtca Kočevje

Hip hura, cirkuška predstava, tralala, zdaj bo pa zabava……

Staršem, dedkom, babicam, sestricam, bratcem in tetam, stricem…sporočamo:

Vse Maškare Vrtca Kočevje se bodo  predstavile

 na pustni torek 21. februar 2023 ob 9.30

v Pustnem sprevodu, ki se bo odvijal po varni poti : od Vrtca Ostržek, se bomo sprehodili čez most proti knjižnici, mimo Mestne kavarne, po levi strani Ljubljanske ceste po pločniku do prehoda za pešce pri Zavodu za zdravstveno zavarovanje. Tam prečkamo cesto in se vrnemo po Ljubljanski cesti do ploščadi, kjer se nam pridružijo tudi najmlajše maškare.

Če imate čas, nas pridite pogledati ali pa obvestite svoje najbližje.

V primeru dežja, bo zabava v vrtcu. Poslali vam bomo kakšno fotografijo.

Se veselimo….mali in veliki iz Vrtca Kočevje

Skip to content