GIBANJE JE ZDRAVO

V skupini Balončki smo prejšnji mesec izvajali dejavnosti na temo GIBANJE JE ZDRAVO, ob tem pa sva otroke poskušali ozaveščati tudi o zdravi prehrani. Veliko smo se gibali na svežem zraku, hodili na sprehode, telovadili v telovadnici, na stadionu, v naši igralnici in na igrišču našega vrtca. Pogovarjali smo se o zdravi in nezdravi hrani, izdelali piramido zdrave prehrane, ter si pripravili sadni napitek.

                                           

Poglejte, kako smo spretni.

 

 


Mmm… kako je dober med!

     

Zelo okusno… saj smo  si sadni napitek pripravili sami.

Zaaakaaaj lahko sladkarij pojemo samo tako malo, če so pa najboljše 🙁

       

Igrali smo se različne gibalne igre in uživali v teku.

     

Urili smo tudi ravnotežje, koordinacijo in vztrajnost.

 

 

Vzgojiteljici Katarina Tekavčič in Tončka Jarm

 

 

Skip to content