DOBRODOŠLI V ENOTO ČEBELICA

Spoštovani starši in otroci , ki danes prihajate v našo Čebelico!

Dobrodošli v naših novih prostorih!

Imamo sodoben šestnajst oddelčni vrtec z opremo in igralnicami, ki so prilagojeni našim malčkom. Kot sami vidite je še mnogo postoriti, uredili bomo igrišče in še nekaj stvari v samih prostorih vrtca.

Naj vas ne skrbi, vse bo  tekom časa urejeno.  Danes in v teh dneh si želimo predvsem, da se otroci in  vzgojitelj srečajo, spoznajo, pogledajo nove prostore, se počutijo prijetno, varno in preživijo prijeten dan.   Zato vas v naprej prosimo za razumevanje, v kolikor ne bo vse tako, kot smo pričakovali;   vse bomo v doglednem času uredil.  In kot je napisala naša vzgojiteljica: če lahko kaj naredimo je to, da danes in naslednje dni  sprejmemo vaše in naše  otroke z veseljem in nasmehom.

Hvala za razumevanje in lep začetek po – počitniških dni.

V imenu vseh iz Vrtca Kočevje, ravnateljica Irena Robič

Skip to content