DEJAVNOSTI V ENOTAH V TEDNU OTROKA- 2.10. DO 6.10.2023

V tednu otroka, ki je tradicionalno v prvem tednu oktobra bodo vzgojitelji v enotah pripravili različne dejavnosti. Letošnje dejavnosti smo povezali z mednarodnim dnevom starejših, ki ga obeležujemo 1. oktobra. Otroci bodo z vzgojitelji raziskovali, eksperimentirali, likovno ustvarjali in se družili s starejšimi. 5. 10. bomo izvedli prireditev za starostnike iz DSO Kočevje in za starostnike za katere skrbi Zavod Jutro.

ENOTA ČEBELICA

Eksperimentiranje z vodo

ENOTA NARCISA

Otroci bodo z radovedno gosenico Tinko raziskovali jesenske senzorične škatle, likovno ustvarjali (slikanje s koruzo, storži, listi), pripravili/kuhali kompot, izvedli Jesenski kviz/uganke in zamesili slano testo ter oblikovali jesenske plodove.

Dan druženja z otroki iz osnovne šole Kočevska Reka na jesenski tržnici pred vrtcem.

ENOTA OSTRŽEK

Lutkovna predstava Razbita buča.

ENOTA BRLOGEC

Najmlajši iz enote Brlogec bodo mimoidočim delili rožice in jim polepšali dan.

ENOTA MOJCA

Otroci in vzgojitelji bodo obiskali upokojenke vrtca v Stari Cerkvi in jih razveselili z darilcem, ki ga bodo izdelali sami.

 

Skip to content