ČAROBNI DECEMBER PRI ŠKRATKIH

Kot se za mesec december spodobi je tudi v naši enoti veselo in razigrano. Čarobnost praznikov smo si popestrili  z glasbo, rajanjem, ustvarjanjem, peko piškotov, igro na            snegu…Na našem igrišču smo tako skupaj izdelali čisto pravega snežaka, ki ne boste verjeli, nas je obiskal  tudi v igralnici. Skupaj smo zapeli, zaplesali okoli smrečice, se s    snežakom poveselili in se tudi hitro poslovili, saj je pod njim že nastala luža.

 

Izdelali smo si zimski pravljični kotiček, ki je namenjen poslušanju zgodbic in ogledu slikanic.

 

Ko sneži se vsa narava spremeni v snežne kristale. Ples snežink in snežakov pa je tisti, ki nas popelje v pravljičnost praznikov.

 

       

 

S svojim obiskom nas je razveselila tudi gledališka skupina vrtca Kočevja, ki nam je zaigrala predstavo z naslovom ZVERJAŠČEK 2.

 

 

  ŠE NEKAJ DNI NAS LOČI DO NOVEGA LETA, ZATO VSEM SKUPAJ ŽELIMO LEPE PRAZNIKE TER ZDRAVO, VESELO IN MALO NAGAJIVO ŠKRATJE LETO 2022.

 

Skip to content