ANKETA O POTREBAH PO POSLOVALNEM ČASU VRTCA KOČEVJE ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

Spoštovani starši,

v Vrtcu Kočevje izvajamo dnevni program, ki traja 6-9 ur. Poslujemo v 5 enotah s poslovalnim časom od 10 ur do 10,5 ur. Otrok je lahko v vrtcu največ 9 ur dnevno. Če otroka odpeljete iz vrtca po preteku poslovalnega časa, je vrtec upravičen zaračunati dodatne stroške varstva.
Vsako šolsko leto skušamo zadovoljiti vaše potrebe po varstvu otrok. To pa lahko naredimo le z vašim sodelovanjem.

Prosimo vas za izpolnitev spletne ankete(povezava spodaj), ki nam bo dala potrebne rezultate za organizacijo dela. Če vam poslovalni čas enote, kamor je vključen vaš otrok NE ustreza, pod DRUGO zapišite, vašo potrebo po varstvu.

Možnost izpolnitve ankete imate do torka, 12. 09. 2023.

Povezava do spletne ankete:

https://www.1ka.si/a/c9d38fa8

Lep pozdrav,

Vrtec Kočevje

 

Skip to content