Ob zaključku projekta »Beremo z Berijem« nas je obiskala knjižničarka, ki nas je popeljala v čarobni svet pravljic. V vlogi Sneguljčice nam je skozi zanimivo in zabavno pripoved predstavila veliko pravljičnih junakov, ki jih že poznamo iz knjig. Otroci smo jo z navdušenjem poslušali in sodelovali v pogovoru. Za uspešno sodelovanje pri projektu pa smo na koncu prejeli tudi priznanje, ki nas je zelo razveselilo in naredilo ponosne

Zapis in fotografije: Tea, Nataša in Martina





