V decembru smo z otroki ustvarili prijetno praznično vzdušje. Spoznavali smo pesem Zima Otona Župančiča, brali zgodbo Mišek Tip med božičnimi prazniki ter si ogledali predstavo vzgojnega osebja Kdo je napravil Vidku srajčico.
Ustvarjali smo novoletne čestitke, slikali smreke z vodenimi barvami in sejali božično žito. Posebno doživetje je bilo peka piškotov skupaj z babico enega izmed otrok. Druženje z ostalimi skupinami je dodatno obogatilo naš december, ki je minil v znamenju sodelovanja, ustvarjalnosti in veselja.

Skupina Sovice,
Nika in Dunja





